Profesjonalne szparowanie zdjęć

Szparowanie zdjęć – usuwanie tła

Szparowanie zdjęć – są to czynności polegające na usunięciu ze zdjęcia tła, tak aby można szparowany obiekt umieścić na dowolnym innym tle (zazwyczaj białym). Szparowania najczęściej używa się w fotografii produktowej (sklepy internetowe, portale aukcyjne, foldery i gazetki reklamowe), po to aby wycięty z tła obiekt umieścić na innym tle, tak aby całość była estetyczna i uwaga odbiorcy fotografii skupiona była na produkcie, nie na tle które nic do zdjęcia nie wnosi.

Darmowa wycena.

Zapewniam darmową i szybką wycenę. Zdjęcia które mają być szparowane proszę wysłać na maila: fotokrr@fotokrr.pl lub skorzystać z formularza poniżej. Jeśli zdjęcia będą bardzo duże lub będzie ich dużo sugeruję użyć dysku Google lub podobnej usługi. W razie problemów proszę o kontakt.

Atrakcyjne ceny.

Jeśli zdjęcia są dobrej jakości i jest ich większa ilość cena ze szparowanie będzie bardzo atrakcyjna. Cena uzależniona jest od jakości zdjęć, złożoności wycinanego obiektu oraz ilości zdjęć. Ostateczną wycenę podaję po obejrzeniu zdjęć.
Wystawiam faktury VAT.

Fotokrr - Profesjonalne szparowanie zdjęć

Szybkie terminy realizacji.

Przy pakietach do 50 zdjęć staram się zlecenie wykonać maksymalnie w ciągu trzech dni. W razie nagłej potrzeby postaram się pracę wykonać szybciej. Termin zakończenia zlecenia uganiam po obejrzeniu wszystkich zdjęć i raczej nie zdarza mi abym przekroczył ustalony termin.

Fotokrr - Profesjonalne szparowanie zdjęć

Profesjonalne podejście.

Obiekt z którego usuwam tło najczęściej obrysowuje ścieżką, zapewnia to największą dokładność i najlepsze efekty. Użyta technika zależna jest od jakości zdjęcia i oczywiście życzeń klienta.
Zdjęcia które zostaną do mnie przysłane są własnością klienta i bez zgody klienta nie będę ich upubliczniał.

Fotokrr - Profesjonalne szparowanie zdjęć

Retusz w cenie.

Często szparowane obiekty wymagają większego lub mniejszego retuszu. Jest to zazwyczaj poprawa kontrastu, likwidacja przepaleń, rozjaśnienia cieni, usunięcie przebarwień i zabrudzeń, korekta kolorystyki. Niewielki retusz zawarty jest w cenie szparowania.

Więcej na temat szparowania zdjęć napisałem tutaj, znajduje się tam również galeria moich prac.

Dokładniej opisana oferta i zasady współpracy znajdują się tutaj

Polecam również inne moje usługi mn.

Fotokrr - Retusz zdjęć - Portret

Retusz zdjęć portretowych
Renowację i naprawę starych fotografii.
Retusz zdjęć wnętrz.

Kontakt:

mail: fotokrr@fotokrr.pl
tel: 519 323 891


Można także skorzystać z formularza kontaktowego: